Detaily pracovní pozice

2024.07.02

Top nabídkaHome-officeContracting

Mobile app Developer - React Native

Co nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost pracovat na HPP, případně spolupráce na IČ
  • moderní kanceláře na Praze 10 s kvalitním vybavením
  • flexibilní pracovní doba vč. home office
  • rozmanitá náplň práce
  • skvělá týmová atmosféra

Vaše úkoly

  • vývoj mobilní aplikace na platformě Native pro iOS i Android
  • specifikace a vylepšování uživatelského rozhraní UI
  • spolupráce na architektuře a vývoji nových aplikačních komponent

Vaše kvalifikace

  • pokročilé zkušenosti s React Native a vývojem mobilních aplikací
  • pokročilá znalost databází na mobilní platformě
  • znalost Typescript, Git, Swagger/Postman atd.

Referenční číslo

a0tbI00000351RiQAI

Potřebujete nový životopis?

Využijte náš CV Designer a vytvořte si nový životopis ještě dnes!

Přihlásit se nyní
detaily
  • Praha

  • Plný úvazek

  • BPO

  • IT a IS

Zeptejte se svého recruitera

Daniela Kvapilová

Kontaktujte mě

Doporučení

Podobné práce jako tato

Tyto příležitosti by vás také mohly zajímat