Detaily pracovní pozice

2024.09.19

Top nabídkaBonus

Vedoucí projektant (služební vůz)

Co nabízíme

Získáte od nás:

  • motivující finanční ohodnocení 40 - 70.000 Kč dle efektivity a zkušeností
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • práci v přátelském kolektivu, včetně možnosti kombinovat aktivity v terénu a kanceláři
  • podporu profesionálního rozvoje a neustálé vzdělávání
  • firemní benefity (stravenkový paušál 2200 Kč/měsíčně, firemní telefon, notebook, příspěvek na dopravu, firemní akce…)
  • služební vůz k dispozici (dle domluvy možno využití i k soukromým účelům)
  • Home office dle možností zakázek
  • pružná pracovní doba

Těšíme se na Vaše reakce zasláním životopisu s kontakty, odpovídáme všem uchazečům. Pokud připojíte i pár slov do průvodního dopisu, o to více se budeme těšit na naši další komunikaci!

Pro projekční kancelář v Olomouci se specializací v oboru vodního hospodářství městské infrastruktury, hledáme nového kolegu nebo kolegyni.

Od roku 1991 řešíme komplexní projekty napříč obory přes zpracování dokumentace stavebních povolení až po realizaci. Zaměřujeme se na detail a precizní provedení.

Máme silný a zkušený tým projektantů - přijďte mezi nás.

Vaše úkoly

Vaším úkolem bude:

  • řízení a koordinace zpracování projektové dokumentace ve všech stupních se zaměřením na liniové vodohospodářské stavby, popř. i dopravní či pozemní stavby
  • návrhy parametrů stavby ve spolupráci s kolegy a koordinace přidružených profesí
  • kontrola kvality a úplnosti projektové dokumentace
  • odpovědnost za technické a ekonomické řešení projektu
  • jednání s úřady a investory
  • vedení týmu projektantů
  • autorský dozor v průběhu výstavby

Vaše kvalifikace

  • SŠ/VŠ technického směru (výhodou vodohospodářství, dopravní stavby nebo pozemní stavitelství), popř. jiný obor s přihlédnutím k praxi
  • odborná praxe alespoň 3 roky, výhodou v oboru vodovodů, kanalizací a technické infrastruktury
  • aktivní znalost AutoCAD/Microstation, MS Office
  • schopnost pracovat v týmu, pečlivost, spolehlivost, dodržování termínů
  • chuť učit se novým věcem, flexibilita, nasazení

Referenční číslo

a0tbI000007D9HhQAK

Potřebujete nový životopis?

Využijte náš CV Designer a vytvořte si nový životopis ještě dnes!

Přihlásit se nyní
detaily
  • Olomouc

  • Plný úvazek

  • Pozice do kmenového stavu

  • Stavebnictví

Zeptejte se svého recruitera

Markéta Burešová

Kontaktujte mě

Doporučení

Podobné práce jako tato

Tyto příležitosti by vás také mohly zajímat